SEO Mesajı

Matbaa mürekkeplerinde yerli üretimin ilk temsilcisi olarak 1968 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Toyo Matbaa Mürekkepleri, sektör liderliğini de elinde bulunduruyor.

Türk basınının, ambalaj ve basım sektörlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak tüm çözümleri, ileri teknoloji ile donatılmış, kalite ve verimliliğin esas alındığı tesislerinde üreten şirketimiz, beş alt sektörde birden üretim yapan tek şirket olarak da ayrıcalıklı bir konuma sahip.

Manisa’daki fabrikamızın yanı sıra İstanbul ve Ankara’daki Renk Merkezlerinde üretim yapıyoruz. Türkiye geneline yayılmış 42 bayimiz ve 4 farklı şehirdeki satış ofislerimiz aracılığıyla müşterilerimizin yanındayız.

Matbaa sektöründeki gelişmeleri yakından izleyerek, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz yenilikçi ürünlerimizle farklılaşıyoruz. Bugün olduğu gibi gelecekte de sektördeki liderliğimizi ve yenilikteki öncü rolümüzü sürdürmek hedefiyle Ar-Ge’ye ve inovasyona yatırım yapıyoruz.

‘Yenilik” kadar önem verdiğimiz bir diğer konu ise 'kalite' TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002:2006 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001:2005 Çevre Yönetim Sistemi, TS 18001:2008 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve TS ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi belgeleri ile tüm süreçlerde kalitemizi tescillemiş durumdayız.

Çevreye ve insana saygılı, enerji verimliliğini hedefleyen, müşteri odaklı, çalışanlarının güvenliğini birincil öncelik haline getiren Toyo Matbaa Mürekkepleri, böylece sektördeki kalite çıtasını da yukarıya taşıyor.

Kurulduğumuz günden bugüne, ürünlerimiz ve ilklerimiz kadar sunduğumuz hizmetlerle de basım sektörünün ülkemizdeki gelişimine katkıda bulunuyoruz. Sektörümüzde faaliyet gösteren şirketlerin üretim ve kalitede dünya standartlarını yakalamaları, verimliliklerini ve müşteri memnuniyetlerini artırmalarına yönelik olarak verdiğimiz eğitimleri de bu kapsamda değerlendiriyoruz.

Basım sektöründe kalitenin göstergesi kabul edilen FOGRA PSO (Ofset Baskı Süreç Standardı) belgelendirmesinin tüm süreçlerinde de firmalara destek oluyor, şirketimiz bünyesindeki FOGRA partnerlerimiz ile danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Avrupa’nın ve bölgemizin en büyük matbaa mürekkepleri üreticilerinden birisiyiz. Ürünlerimizi 15’in üzerinde ülkeye ihraç ediyoruz. Uluslararası vizyonumuzun da bir parçası olarak Türkiye’nin yanı sıra hedef pazarlarımızda güçlenmek adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyor, sektörümüzün önemli buluşmalarında markamızla birlikte ülkemizi de temsil ediyoruz.

Hedeflerimiz büyük... Lider konumumuzu sürekli kılmak amacıyla ilerleyen dönemde de yatırımlarımıza devam edecek, üretim süreçlerimizde sürekli iyileştirme ve verimliliği esas alan yaklaşımla, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz için değer yaratmaya odaklanacağız.

Yakup Benli
CEO

©2012 DYO Matbaa Mürekkepleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. | Tüm hakları saklıdır. | Gizlilik Bildirimi
Telefon:+90 (236) 226 50 00 | Faks: +90 (236) 226 51 10 | E-Mail: dmminfo@dyo.com.tr | Keçiliköy OSB Mah. Hasan Türek Blv. 6 Merkez Köyü Merkez Bucağı / Yunusemre / MANİSA