Grup Başkanımızın Mesajı

Başkan’dan...

Son yıllarda hızlı bir yükseliş gösteren ve Avrupa’nın 6’ıncı büyük üreticisi haline gelen Türk boya sektörü, üretim ve ihracat rakamları ile dünya pazarlarındaki payını da artırıyor. Avrupa’daki durgunluğa ve düşen üretim kapasitelerine karşılık, Türk boya sektörünün cazibesi artıyor.

Bir yanda dinamik bir pazar görünümüne sahip, potansiyeli yüksek Türkiye pazarı... Diğer yanda önemi giderek artan yakın pazarlar…  Balkanlar, Ortadoğu, Afrika, Rusya ve Türki Cumhuriyetler ile uzun vadede Asya pazarlarında değerlendirilmesi gereken büyük fırsatlar bekliyor.

Tablo böyleyken, Yaşar Holding Boya Grubu olarak tüm gelecek planlarımızı büyüme üzerine kurguluyoruz. Büyümede yakaladığımız ivmeyi yeni hamlelerle daha da ileriye taşımak amacındayız.Köklü ve güçlü markalarımız var. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde lider ve öncü bir konumda bulunuyoruz. Bölgemizin ve Avrupa’nın en büyük boya gruplarından biriyiz. İnşaat boyaları ve ısı yalıtım sistemleri, sanayi boyaları, mobilya boyaları, otomotiv boyaları, deniz boyaları, matbaa mürekkepleri gibi farklı sektörlerde üretim yapan grubumuz, müşterileri ve iş ortakları ile yarattığı sinerji ile daha da güçleniyor.

1968 yılından bu yana, matbaa mürekkepleri alanında yalnızca Türkiye’de değil pek çok ülkede basım ve ambalaj sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan çözümler sunuyoruz.  Avrupa’nın sayılı tesisleri arasından bulunan Manisa fabrikamızda; kalite, teknoloji ve verimliliği temel alan üretim yapımız, Ar-Ge’miz ve sektörün gelişimini de hedefleyen hizmetlerimizle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Dünya pazarlarındaki yerimizi sağlamlaştırmak için çalışmalarımıza hız verdik. Boya Grubumuz,güçlü kurumsal yapısı ve her zaman yeniliği, ilerlemeyi hedefleyen değerleri ile bundan sonra da emin adımlarla yoluna devam edecek.

Ahmet Yiğitbaşı
Yaşar Holding Boya Grubu Başkanı

©2012 DYO Matbaa Mürekkepleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. | Tüm hakları saklıdır. | Gizlilik Bildirimi
Telefon:+90 (236) 226 50 00 | Faks: +90 (236) 226 51 10 | E-Mail: dmminfo@dyo.com.tr | Keçiliköy OSB Mah. Hasan Türek Blv. 6 Merkez Köyü Merkez Bucağı / Yunusemre / MANİSA