Kalite

Yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevresine ve doğaya saygılı, tüketiciyi koruyan, bilinçlendiren, müşterisiyle bütünleşen, insan kaynağını en iyi biçimde değerlendiren, "toplam kalite" felsefesini ve katılımcı yönetim şeklini benimseyen, her zaman daha kaliteli ürünler sunmayı hedefleyen, yenilikçi bir şirket olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

TOYO Matbaa Mürekkepleri, ürünlerinin tasarımından başlayan ve kullanımına dek uzanan tüm süreçlerde, müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı benimser.

TOYO Matbaa Mürekkepleri için kalite, üretime geçilmeden önce başlar, ürün tüketiciye ulaştıktan sonrada devam eder.
Mürekkebi oluşturan girdilerden başlayarak tüm üretim süreçlerinde teknolojinin en ileri testleriyle denetim altında tutulur.

“Manisa İşletme” ve “İstanbul Renk Merkezinde” TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi sahibi olan TOYO Matbaa Mürekkepleri, ISO 10002:2006  Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi standardını da almasıyla mevcut geri bildirim sistemlerini bir adım öteye taşıyarak bu konudaki güçlü yönünü perçinlemiş ve başarısını sektörü ile paylaşmıştır. 

Müşterilerimizden gelen geri bildirim ve taleplerin etkili ve ücretsiz olarak ele alınmasında şeffaflık, erişilebilirlik, objektiflik, gizlilik, hesap verebilirlik, sürekli iyileştirme ve tarafsızlık prensiplerine bağlı kalmak, geri bildirimleri en doğru ve hızlı şekilde cevaplandırmak, müşteri geri bildirim çözüm süreçlerimizi müşterilerimizin yaşayabileceği olası teknik ve ticari kayıpları minimuma indirebilecek şekilde düzenlemek ve diğer tüm faaliyetlerimizde ‘müşteri odaklı’ bir yaklaşım içinde olmak, Memnuniyetsizliklerin tekrarını önlemek için iyileştirme çalışmalarının sürekli kılmak, müşterilerimizin geri bildirim, talep ve ihtiyaçları doğrultusunda satış öncesi ve sonrası süreçlerimizle tercih edilen marka olmak prensipleri benimsenmiştir.

Yine 2012 yılında her iki işletme de TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile TS 18001 (OHSAS) İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri ile de belgelendirilmiştir. Tüm süreçlerde  çevrenin korunması  ve sürdürülebilirliğin sağlanmasının standartlarını belirleyen TS EN ISO 14001:2005Çevre Yönetim Sistemi, önemli çevre etkilerinin belirlenmesi ve bu etkilerin en aza indirilerek yok edilmesini kapsıyor. TS 18001:2008İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi; çalışanları, iş ortaklarını ve çalışma alanındaki diğer insanları, meydana gelebilecek her türlü kaza ve sağlık bozulmalarından korumak için alınan önlemleri tanımlıyor.

2012 yılı Aralık ayı itibari ile TS ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Belgesini  alarak sektörümüzde bir ilke imza atmıştır. Her geçen gün artan enerji ihtiyaçlarının, enerjinin verimli kullanılmasını zorunlu hale getirdiği günümüzde ,  belirlenen enerji politikası doğrultusunda oluşturulan enerji programları çerçevesinde enerji kaynaklarının etkin kullanımı, enerji tüketiminin kontrol altında tutulması ve enerji yönetim sisteminin performansının sürekli iyileştirilmesine dayanmaktadır.Entegre Yönetim Sistemi (EYS) Politikamızı okumak için tıklayın!

 

AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK BELGELERİMİZİ GÖREBİLİRSİNİZ :

* TSE EN ISO 9000

* TSE ISO 10002

* TSE EN ISO 14001-TSE

* TS 18001(OHSAS) - TSE

* TSE EN ISO 9000v - IQNET

* TSE ISO 10002 - IQNET

* TSE EN ISO 14001 - IQNET

* TS 18001(OHSAS) - IQNET

* TSEK BELGESİ

* TSE ISO 50001

©2012 DYO Matbaa Mürekkepleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. | Tüm hakları saklıdır. | Gizlilik Bildirimi
Telefon:+90 (236) 226 50 00 | Faks: +90 (236) 226 51 10 | E-Mail: dmminfo@dyo.com.tr | Keçiliköy OSB Mah. Hasan Türek Blv. 6 Merkez Köyü Merkez Bucağı / Yunusemre / MANİSA