RENK MERKEZİ

01/07/2013 - Renk Yapım Merkezleri
DYO Matbaa Mürekkepleri, müşterilerinin  özel renk taleplerine 24 saat içinde yanıt veriyor…     

Basım ve ambalaj sektörlerinde en  önemli konulardan birisi kuşkusuz matbaaların müşterilerinin istediği renkleri  doğru ve hızlı bir şekilde üretebilmeleridir.

Eskiden birçok matbaa talep  edilen renkleri üretebilmek için kendi karışımını hazırlarken, doğru renge  ulaşana kadar yoğun bir emek, hammadde ve zaman harcardı. Bu süreç zaman,  işgücü kaybı ve israfa sebep vererek rekabet dezavantajı ve maddi kayıplara  neden olmaktaydı. 

Matbaaların bu sıkıntısını gören ve çözüm üretmeyi amaçlayan  DYO Matbaa Mürekkepleri, sektörde bir ilke daha imza atarak 1993 yılında  İstanbul Topkapı’daki Renk Yapım Ünitesini sektörün hizmetine sundu. Zaman  içerisinde, diğer şehirlerdeki matbaaların ihtiyaçlarına daha hızlı bir şekilde  cevap verebilmek için Ankara’da da bir Renk Yapım Ünitesi hizmete girdi.

İstanbul Topkapı'daki Renk Yapım  Ünitesi ihracat dahil olmak üzere bütün Türkiye' ye hizmet verirken,  Ankara'daki Renk Yapım Ünitesi daha çok Karadeniz, İç Anadolu ve Akdeniz  bölgelerindeki illerin ihtiyaçlarına odaklanmaktadır.

İstanbul’da bulunan Renk Yapım  Ünitesi’nde yoğun olarak tabaka ofset ve metal ambalaj sektörlerine yönelik UV  ve konvansiyonel mürekkepler üretilmektedir. Bunların yanı sıra gazete ve dergi  basım sektörlerinin özel ihtiyaçları da bu ünitemizden karşılanmaktadır.

Renk Yapım Ünitelerimizde, 1  kg’dan 100 kg’a kadar olan özel renk taleplerinin 24 saat içerisinde  karşılanması sağlanırken, bu miktarın üzerindeki siparişler Manisa’da kurulu  modern tesisimizde üretilmektedir. 

DYO Matbaa Mürekkepleri, önemli  bir görev olarak üstlendiği sektör eğitim çalışmaları ile matbaaların kendi iş  süreçlerini hızlandırıp verimliliklerini arttıracak sistem ve metotların  ustalara aktarılmasını hedeflemektedir. Matbaalar, Renk Yapım Ünitesi' ndeki  işleyişi gördükten sonra kendi bünyelerinde renklerin kullanımı, karışımlar ve  kalite kontrollerinin nasıl yapılması gerektiği konusunda DYO uzmanlarından  bilgiler alma fırsatını yakalamaktadırlar.

İstanbul ve Ankara'daki Renk  Yapım Üniteleri sayesinde Türkiye'nin dört bir yanından gelen müşteri  taleplerini hızla karşılayan DYO Matbaa Mürekkepleri, müşterilerine detaylı  teknik çözüm ile kaliteli hizmet sunmaya odaklanmakta ve özel renklerde  uzmanlık gerektiren bilgi ve becerilerini paylaşmaktadır.

Diğer Renk Merkezi Haberleri
02/04/2015 - BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
Diğer boya, vernik ve ilgili ürünlerin imalatı (resim ve tabelacı boyaları, matbaa mürekkepleri, hazır boya pigmentleri, matlaştırıcılar, renklendiricil...
devamını oku
©2012 DYO Matbaa Mürekkepleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. | Tüm hakları saklıdır. | Gizlilik Bildirimi
Telefon:+90 (236) 226 50 00 | Faks: +90 (236) 226 51 10 | E-Mail: dmminfo@dyo.com.tr | Keçiliköy OSB Mah. Hasan Türek Blv. 6 Merkez Köyü Merkez Bucağı / Yunusemre / MANİSA